Mobilyanız İnegölden Firması

Mobilyanız İnegölden Firması
Mobilyanız İnegölden Firması

Mobilyanız İnegölden Firması; Bursa’nın İnegöl ilçesinde mobilya üretimi ve satışı yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmektedir. En Şık İnegöl Mobilyaları mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.  Ayrıca Türkiye’nin her şehrine hem de dünyanın bir çok ülkesine inegöl mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

İnegöl Mobilya Duru Yatak Odası

Takımının özelliklerinden bahsedecek olursak aşağıda sıralandığı gibidir:

  • Takım içeriğinde 1 adet gardolap, 1 adet karyola ve karyola başlığı, 1 adet şifonyer, 2 adet komodin ve aynı zamanda 1 adet puf bulunmaktadır. Gardolap sürgülüdür.
  • Ürün içeriğinde malzeme olarak suntalem, mdf ve metal kullanılmıştır.
  • Karyola başlığının kumaşını isteğinize göre değiştirebilme imkanınız bulunmaktadır.
  • Yatak kendinden bazalıdır.
  • Tüm parçalar demonte olarak müşteriye gönderilmektedir.
  • Ürün temizlik ve bakımını nemli bir bez kullanarak yapmanız önerilir. Güneş ışığından ve sıcak yüzeyler ile uzun süreli temastan korunması gerekmektedir.

İnegöl mobilya Duru Yatak Odası takımının ücret bilgisini görüntülemek ve sipariş vermek isterseniz eğer Mobilyanız İnegölden web sitesine bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mobilyanız İnegölden Firması

Bursa inegöl mobilyası ile ünlü bir şehirdir. İnegöl Mobilya Türkiye’de ve dünyada adını duyurmuştur. İnegöl Mobilya Firmaları arasında önemli bir yer tutan Mobilyanız İnegölden uzun yıllardır inegöl mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Mobilya üretimlerinde dünya mobilya modasını takip etmekte ve bu sayede son trend mobilyaların üretimlerini yapmaktadır.

Mobilyanız İnegölden müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için her türlü detayları göz önünde bulundurmaktadır. Örneğin; satışını gerçekleştirdiği bazı mobilyaların renklerinde değişiklik yapılabilmesi imkanını sunmaktadır. Örneğin; bir koltuk takımı modelini beğenip satın aldınız. Bu koltuk takımında kumaş rengi ve kumaş türünü değiştirmek mümkündür. Bu sayede istediğiniz koltuk takımı zevkinize uygun renklerle dizayn edilip adresinize teslim edilir. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden’in müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Mobilyanız İnegölden şirketinin diğer düğün paketlerini görmek ve detaylı bilgi almak için ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15

Ürünlerle ilgili bilgi almak için: inegöl mobilya firmaları arasında önemli bir yeri olan mobilyanız inegölden ile irtibata geçiniz.