Terlemek Sizin Seçiminiz Değil

Terlemek Sizin Seçiminiz Değil
Terlemek Sizin Seçiminiz Değil

Yaz Aylarının  Korkulu Rüyası Olan Koltuk altlarında, ellerde, ayaklarda veya vücudunuzun başka bölgelerinde tahammül edilemez ter kokusundan, kullanılan tüm deodorantlar ve kişisel bakım ürünleriyle çözümler bulamıyorsanız “Hiperhidrozis”adlandıran rahatsızlık  Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcak havanın etkisiyle daha fazla artan terleme şikayetinden uzman yardımıyla tedavi yöntemleri ile kurtulmak artık zor değil…

Çünkü; Aşırı terleme kişinin sosyal yaşamını olumsuz etkilemekte ve

Vücut için doğal ve fizyolojik bir olay olan terleme sayesinde vücut ısısı dengelenirken, zararlı maddeler de vücuttan atılmış olacaktır. Terlemeden sorumlu olan Vücut  sistemi, “Sempatik Sinir Sistemi” dir. Sempatik sinir sisteminin, nedeni bilinmeyen bir şekilde fazla çalışmasıyla ortaya çıkan ve kişinin yaşam kalitesini etkileyen aşırı terleme sorunu, “hiperhidrozis”dir.

Günlük Koşturmalar ev temizliği Mobilyaların temizliği cam silme yer silme hele bir de çocuk varsa koltuklardan çıkmayan lekeler sizin zorlu bir gün bitirmenizi sağlar ter kötü kokular öz bakımlarımız hep ertelediğimiz aslında ilk yapmamız gereken önemli konulardandır. Özellikle de hasta yatağına bağımlı kişilerin terlemesini ve yatak yarası gibi sorunlarını ortadan kaldıracak hasta yataklarını kullanmasını tavsiye edebiliriz. Hasta Yatağı Kiralama İstanbul firması olan Safir Hasta Yatakları hastalara ve hasta ile ilgilenen kişilere kolaylık sağlayacak kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz.