Albaylif Asansör Firması

Albaylif Asansör Firması
Albaylif Asansör Firması

Gelişen teknoloji ve alım gücünün artması ile çoğalmış olan araç sayısı, otopark problemini de yanında getirmektedir. Her geçen gün değerlenen bölgelerde binaların etkin kullanımı için araziyi doğru ve tasarruflu bir şekilde değerlendirmek, maliyeti yüksek ve çok alan kaplayan rampaların yerine araç asansörleri yada otopark sistemleri kullanılmaya başlanmıştır.

Kısa seyir mesafeleri için hidrolik sistemler tercih edilebileceği gibi günlük yaşantımızda dişlisiz senkron motorlu, enerji verimliliği yüksek ve yağ gerektirmeyen motorları ile çevre dostu sistemler de tercih edilebilmektedir.

Albaylift Asansör Firması Araç Asansörü firması sizlere en etkili ve faydalı çözümler sağlayacak araç asansörü, makaslı yük asansörü üretiminde sektöründe adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Araç asansörünün gerektiği projelerinizin hazırlanması için gerekli ölçüler için irtibata geçebilirsiniz.

Albaylift yük asansörü düşük maliye ile emniyetli bir şekilde eşyalarınızın ya da ağır yüklerinizin sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Gelişmiş ve aynı zamanda bir o kadar güvenli olan hidrolik sistem ve kumanda modu sayesinde arıza oranı düşüktür. Hidrolik asansörün kendi ağırlığından yararlanılır ve aşağı iniş için enerji tasarrufu sağlanır ve düşük güç tüketilmesi sağlanır.

Albaylift yük asansöründeki emniyet sayesinde, elektrik kesintisi, deprem vb. gibi bir acil durum ile karşılaşıldığında, manuel acil durum valfi asansörün en yakın kata inmesini sağlamaktadır.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyaçlarınıza göre özel olarak istenilen temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya tam otomatik olarak üretilebilmektedir. Yük ve araç asansörlerinin üretiminde zeminlerin özellikle kaymaz malzemelerden üretilmesine kesinlikle dikkat edilmelidir.

Albaylift asansör şirketinin yük asansörleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve yük taşıma işlemleriniz için destek almak isterseniz bağlantı metnine tıklayabilirsiniz.

Albaylift Asansör‘ün yük asansörü ve tüm hizmetleri için  hemen tıklayın.