Anında Beyazlık !

anında beyazlık
anında beyazlık

Güncel hayatın koşturmacası içerisinde yaşamın her noktasına değinirken kendimiz ile ilgilenmeyi unuturuz evimizdeki mobilya ve dekorasyon yemek ve misafirler iş hayatı dosyalar sunumlar toplantılar derken Cildimiz ? Dişlerimiz kısacası öz bakımımızı hep erteleriz bugün ki yazımız yüzümüzün incisi dişlerimiz için;

Güzel ve doğal bir yüzün en önemli detaylarından biri de şüphesiz bembeyaz gülümsemenizdir. Yüze kondurulmuş bir mücevher edasında olan dişler yediklerimizde, içtiklerimizden, enzimlerden, sigaradan ve daha birçok nedenden leke tutar sararır. İşte, evde sadece üç dakikada hazırlayarak uygulayabileceğiniz diş beyazlatma yöntemlerini sizler için derledik.

1.Bir kaba kabartma tozunu koyun. Yarım limonun suyunu sıkıp bu kabın içine dökün. Kabartma tozu ve limon suyunu karıştırın. Karışımdan ihtiyacınız kadar olan miktarı diş fırçanızın üstüne sürün. Hafifçe dişlerinizi fırçalayın. Bir dakika bekleyip çalkalayın.

2.Derin bir kaba 1 çay kaşığı kabartma tozu koyun ve ½ çay kaşığı hindistancevizi yağı ekleyin. Macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Bu macunla dişlerinizi fırçalamak için bir diş fırçası kullanın. Daha sonra ağzınızı iyice durulayın. Dişlerinizi bu karışımla haftada iki kez fırçalayın.

3.Üç veya Dört büyük çileği ezip bir macun kıvamına getirin. Çilek ezmesini dişlerinize diş fırçası yardımıyla uygulayın. Üç ile beş dakika arası bekletip ağzınızı suyla çalkalayın. Bu karışımı haftada bir kez kullanın.

4.Muz kabuğu, diş minesini yeniden canlandıran ve gülüşünüze parlaklığı geri kazandıran magnezyum, manganez ve potasyum açısından zengindir. Taze muz kabuğunun beyaz kısmını dişlerinizin üzerine sürün. Muz kabuğunu kullandıktan sonra dişlerinizi fırçalayın. Bu yöntemi haftada 2 veya 3 kez tekrarlayabilirsiniz.

5.Bir çay kaşığı zerdeçal, yarım yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı ve bir veya iki damla nane  yağını bir kaba koyup karıştırın. hafifçe dişlerinizi fırçalayın. Üç ile beş dakika bekletip ağzınızı su ile çalkalayın.

6.Bir kABA az miktarda kabartma tozu koyun. Macun kıvamına gelmesi için yeterli miktarda elma sirkesi ekleyin ve karıştırın. Elma sirkesi lekeleri çıkarmak ve dişleri beyazlatmak ta etkilidir. Dişlerinizi hafifçe fırçalayın. Bir ay boyunca haftada bir kez tekrarlayın.

Sizler için derlediğimiz bugünkü  doğal diş beyazlatma yöntemlerini  genç yaşlı demeden herkes kullanabilir. Uyguladıktan sonra da dikkat etmeniz gereken etkenler elbette var. Dişinize zarar veren ve rengini koyulaştıran şeylerden uzak durmalısınız en önemlileri de Kahve, sigara gibi ürünler dişlerin üst tabakasını oluşturan, mine üzerinde lekelenmelere yol açtıkları için tercih edilmemelidir. Bu maddelerden uzak durmanız sayesinde dişleriniz çok daha beyaz kalacaktır.

Paylaştığımız bu bilgilerin gerçekliğini test etmek için çeşitli web sitelerine girip kullanıcı yorumlarını okuyabilir garantinizi alabilirsiniz. Sağlığınızda ekstra bir durum yoksa eğer demir eksikliği kalsiyum eksikliği gibi işe yaradığını göreceksiniz. Bu gibi rahatsızlıklarınız varsa da Yapay ilaçlar cerrahi müdahaleler kaplamalar doğallıktan uzak yöntemlerden mümkün olduğunca uzak durup size ait olana iyi bakmalısınız. Hayatımızın her alanında temizlik önde gelir kullandığımız araç gereçlerin temizliği bakımı bindiğimiz arabaların filtre temizliği bile partikül temizleme makinası ile kullanılır hale getirilmektedir. Yaşam alanlarımızdaki kombi petek temizliği bunların günlerini aksattığımız da nasıl huzursuz hissediyorsak öz bakımımıza da özen göstermeliyiz.

Tüm bunları bir kenara bırakıp hazır bir ürüne de güvenebilirsiniz diş beyazlatma için özel olarak üretilen dermokil ürünleri size farkındalık getirecek bu ürüne bayılacaksınız. Doğal içeriğe sahip olan bu markanın sizlere özel serileri de mevcut ayrıntılı bilgi ve sipariş için https://www.dermokilshop.com/ web sitesine giderek ağız bakım kategorisini inceleyebilirsiniz.