Ankara Ülkü Kız Yurdu Hakkında

Ankara Ülkü Kız Yurdu Hakkında
Ankara Ülkü Kız Yurdu Hakkında

Ankara Ülkü Kız Yurdu denildiğinde akla ilk olarak Ülkü Kız Öğrenci Yurdu gelmektedir. Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu, 1993 yılından bu yana üniversite okumaya gelen yüksek öğrenim kız öğrencileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamaktadır.

Yurdun Avantajları

Üniversite okumak için bir şehirden başka şehre giden kişiler konaklayabilecekleri güvenli ve kaliteli yer arayışına girerler. Bazı öğrenciler evde kalmayı tercih eder. Ama bazıları ise yurtta kalmayı tercih etmektedir. Tabi ki yurtta kalmak öğrenciler için daha avantajlıdır. Çünkü; yurdun belli saatlerde kahvaltı ve akşam yemeği servisi vardır. Isınma sistemleri, temizlik hizmetleri de olması öğrenciler için oldukça avantajlıdır.

Fakat evde kalan öğrenciler temizlik, yemek, fatura, ısınma gibi her türlü durumla kendisi uğraşmak zorunda kalmaktadır. Aynı zamanda yurtta kalan öğrencilerin birbirinden farklı bölümlerden arkadaş çevresi olmaktadır. Bu sayede sosyal açıdan da aktif olurlar. Kısacası, yurtlar öğrencilere  pek çok olanak sağlamaktadır.

Detaylı bilgi ve yurt hizmetleri için hemen Ankara Ülkü Kız Yurdu ile irtibata geçmelisiniz.

Ankara Ülkü Kız Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, üniversitede okuyan kız öğrencileri için kaliteli, konforlu ve güvenilir bir yurt hizmeti vermektedir. 25 yıldır sağlamış olduğumuz barınma hizmetlerimiz sayesinde yurt sektöründe lider konuma gelmeyi başardık.

Yurdumuz ulaşım kolaylığı açısından oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Birçok üniversite ve hastaneye yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Örneğin; Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi‘ne 10 dk lık yürüme mesafesinde ve Güven hastanesine de yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Uygun fiyatlar ile yurt hizmetlerinden yararlanmak isterseniz eğer Ülkü Kız Yurdu ‘nu tercih edebilirsiniz. Ankara Kız Öğrenci Yurdu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Yurdun vermiş olduğu hizmetler  hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Böylece ilgili web sayfasına ulaşabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10