Araç Kiralamak Hakkında

araç kiralamak hakkında
araç kiralamak hakkında

Araç kiralamak çoğu zaman iş seyahatleri yada şehir gezileri için tercih edilmektedir. Özellikle şehir dışına çıkacak aileler otobüs yada uçak biletinin maliyetini gidiş dönüş olarak hesapladığında araç kiralamayı tercih etmektedir.  Çünkü hem konforlu bir yolculuk hemde ekonomik bir yolculuk için araç kiralamak en doğru seçenektedir.

Beydağı İle Araç Kiralamak

Beydağı Motors şirketi başta Bakırköy olmak üzere İstanbul ‘da birçok farklı bölgede kiralık araç hizmetleri sunmaktadır. Bu bölgelerden biri de Etiler’dir. Ayrıca Etiler’de kiralama hizmete sunulan binek araç kategorileri şu şekildedir; ekonomik sınıf, orta sınıf, lüks sınıf ve spor araçlar.

Etiler kiralık araç modelleri ile ilgili görsel bilgiye ulaşmak ve fiyat bilgisi öğrenmek isterseniz şirketin web sayfasını ziyaret edebilir ve incelemelerde bulunabilirsiniz. Ek olarak oluşturulmuş linki kullanabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde ilgili web sayfasına ulaşabilmeniz mümkündür.

İstanbul Havaalanı Kiralık Araç olarak hizmet veren Beydağı Motors; uzun yıllardır Bakırköy’de müşterilerinin talep ve isteklerine göre çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Aynı zamanda ekonomik fiyatlarla kısa süreli araç sahibi olabilme imkanları sunmaktadır.

Beydağı Motors Araçları

Beydağı Motors Hyundai İ20 de dahil olmak üzere çok fazla çeşit ve modellerde binek araç çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır. İster lüks araç isteyin isterseniz de bütçenize uygun olacak şekilde bir araç isteyin, birçok çeşit ve modellerde bulabilirsiniz.

Hyundai İ20 Bakırköy Kiralık Araç Özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

  • Araç toplamda 5 kişilik bir araçtır.
  • Araçta dizel yakıt kullanılmaktadır.
  • Aracın vitesi otomatik vitestir.
  • Araç içerisinde klima bulunmaktadır.
  • Araç bagajı 2 bavul alma kapasitesine sahiptir.
  • Aracın bagaj kapısı dahil toplamda 3 kapısı bulunmaktadır.

Bakırköy ‘de araç kiralama şirketleri arasında öncü konuma gelmeyi başarmıştır. Beydağı Motors şirketinin sahip olduğu binek araç çeşit ve modellerini ilgili web siteleri üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Eğer Bakırköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de ekonomik bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Ekonomik Bakırköy Kiralık Araç” diye arama yapabilirsiniz. Böylece ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Kısacası Beydağı Motors şirketinin web sitesine ulaşmak ve ekonomik araç modelleri ve fiyat bilgilerini öğrenebilmek için yukarıdaki bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com