Aşk Bodrumda Bir Başka

Ne demiş Şair ; Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin, Sanma ki geldiğin gibi gideceksin, Senden öncekiler de böyleydiler, Akıllarını Bodrum’da bırakıp gittiler.”
– Cevat Şakir

Ne ararsanız arayın hayalinize dair ne varsa Bodrum’da. Kafanızda ki tatilin konsepti fark etmez. Hatta inanın mevsim bile fark etmez Bodrum da olmanız yeterli. Her zaman, her eğlence anlayışına uygun bir şeyler bulmak mümkün.

Sizin için tatil demek tarih gezileri yapmak demekse  Bodrum Kalesinden, Su Altı Arkeoloji Müzesine, antik tiyatrodan, dünyanın yedi harikasından biri sayılan Halikarnas Mozolesine kadar birçok eser sizleri orada bekliyor olacak Bodrumun mavisinde…

Yok, “Ben kafa dinleyeceğim arkadaşım” diyorsanız, birbirinden detaylı mahalleleri ve enteresan koyları var ki Bodrum’un kendi nefes alışverişinizi duymak, dalga sesleri eşliğinde kitabınızı okuyup kahvenizi yudumlamak gün batımını denizin içinden izlemek için de müthiş yerler bulabilirsiniz.

Yurt dışından gelecek olanlar için mutlaka bodrum airport transfer firması olan rain transfer ile iletişime geçerek geldiğinizde harika bir hizmet kalitesi ile karşılaşabilirsiniz.