Çınar Makine Partikül Temizleme Makineleri

Çınar Makine Partikül Temizleme Makineleri

Çınar Makine Partikül Temizleme Makineleri Dpf Cleaning Machines) Sektörel eksiklikleri bu yolda yeni bir marka yaratarak bu alanda markalarını bilinir hale getirdiler. Dünya standartlarında belgelere sahip olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makineleri ile fark yaratmak için bu sektörde olduklarını da ekliyorlar.

Dpf Mac speed 2500 makinesi çalışma sistemi ; partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik yapılmaktadır.

Kabinli DPF Partikül Temizleme (SPEED2500) makinemizde kullanılan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ve diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ön plana çıkmıştır. Ayrıca hafif ticari ve ağır vasıta filtrelerini temizlemektedir.
Tasarımı firmamıza ait olan patentli makinemizi özel formüllü çözücü ile birleştirerek tıkanmış olan katalitik konvertörü veya partikül filtreyi çok kısa bir sürede temizliyoruz.

İLETİŞİM:

Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09