Çocuk İngilizcesi

Çocuk İngilizcesi

1996 yılından günümüze aralıksız 20 yıldır İstanbul’un en istikrarlı çocuk ingilizcesi alanında hizmet veren English Park Dil Okulları, hem şubelerimizin bulunduğu ilçelerde ve hem de İstanbul’un bir çok ilçesinden servislerle kurumlarımızda misafir ettiğimiz öğrencilere yıl boyunca kolej kalitesinde tam donanımlı sınıflarda eğitimler vermekteyiz.

Ülkemizin geleceği olan değerli çocuklarımız için okullarının İngilizce müfredatlarını da dikkate alarak hazırladığımız sınıflarımızda tüm çocuklarımıza dil bilgisi, konuşma, yazma ve okuma becerileri kazandırıyor, aynı zamanda da velilerimize özel hazırladığımız etkinlik ve programlarla onları da çocukları ile birlikte eğitim alanında kişisel gelişimlerine destek oluyoruz.

İstanbul’da hizmet veren ilköğretim okullarının büyük bir bölümünden öğrencilere sahip olan kurumumuz, okul yöneticileri tarafında dan büyük taktir görmektedir. Okullara yaptığımız ziyaretlerde okul yönetici ve eğitmenlerince kurumumuzu onurlandıracak sözcükler duymak English Park ailesi olarak bizleri fazlası ile memnun etmektedir.

Tüm çocuk ingilizcesi eğitimlerimiz ders saatleri ile sınırlı kalmayıp, ders dışı aktiviteler ve etütlerle de desteklenmektedir. Ayrıca yıl boyunca dilediği vakit ders çalışmasına, tekrar yapmasına destek olacak ‘Online İngilizce’ eğitim portalımız da tüm öğrencilerimize eğitimleri boyunca ücretsiz sunulmaktadır.

Çocuk ingilizce eğitimi alanında kendi kitaplarını basabilen, kendi eğitim müfredatını belirleyebilen ve bu alanda sektörün en iyi eğitmenlerini kadrosunda barındıran tek kurumuz ve verdiğimiz eğitime çok güveniyoruz.

Çocuğunuz aldığı profesyonel İngilizce eğitimi ile neler yapabilir?

  • Uluslararası bir firmada daha kolay bir kariyer sahibi olabilir.
  • İngilizce film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve bunları kolaylıkla anlayabilir.
  • Eğitimine dil bölümünden devam ederse turizm rehberi ya da yeminli tercüme bürosu bünyesinde mütercim  tercüman olabilir.

Sizde ilköğretim 2. sınıftan itibaren çocuklarınızın geleceğine iyi bir yatırım  yapmak istiyorsanız, sizleri kurum ziyaretimize bekleriz.

Şubelerimiz:

Bağcılar İngilizce Kursu

Küçükçekmece İngilizce Kursu

Esenyurt ingilizce kursu

Bahçelievler İngilizce Kursu

Şirinevler İngilizce Kursu

Zeytinburnu İngilizce Kursu