Dr Oto Ekspertiz Hakkında

Dr Oto Ekspertiz Hakkında
Dr Oto Ekspertiz Hakkında

Dr Ümraniye oto ekspertiz firması Ümraniye’de yer almaktadır. Konusunda uzman kişiler tarafından aracınıza gerekli tüm işlemler yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye güvenerek aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. Dr oto ekspertiz Ümraniye araçlarınızla ilgili teknik bilgiye sahip personeller ile kusursuz hizmet vermeyi her daim bir görev olarak benimsemiştir. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren profesyonel personeli ile kaliteli hizmet vermektedir. Modern ekipman ve cihazlar ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi hız ile birleştiren Dr oto ekspertiz Ümraniye Merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle araçlarınızın tamirini, bakımını ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz firmaları arasında olan Dr oto ekspertiz Ümraniye Ümraniye’nin her bölgesinde hizmet vermektedir. 2. el araç satın almak isteyen kişiler araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmak ister. Bu sebeple tarafsız oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracın tüm testlerini yaptırabilirler.

Tepeüstü oto ekspertiz; İstanbul’un Ümraniye bölgesinde profesyonel hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. 2. el araç satın almak isteyen kişiler alacakları araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmalıdır. Aracın tüm bilgilerine sahip olan kişiler hem araca değerinden fazla ödeme yapmaz hemde aracı alıp almama konusunda daha bilinçli hareket eder.

Arabada yapılan teknik incelemeler profesyonel cihazlarla gerçekleştiği için hata oranı hiç olmamaktadır. İnceleme sonucunda oluşturulan raporu sözlü ve yazılı olarak aracı almak isteyen kişiye aktarmaktadır. Araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olan kişi aracı alıp almama konusunda daha bilinçli karar verecektir.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye

Ümraniye Oto Ekspertiz test fiyatları açısından diğer ekspertiz firmalarına kıyasla daha uygun fiyatlarda hizmet sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan araçlarınızın geçmişi ile ilgili bilgi edinmek için  kaliteli hizmet sunmakta olan firmayı tercih edebilirsiniz.

Araçlarınız için Boya kaporta, Full+ Full Paket ve motor mekanik hizmetlerinden birini satın alabilirsiniz. Boya Kaporta hizmetini satın alarak Motor Performans Testi, DYNO Testi, Boya Kaporta Testi, Arıza Testi, Süspansiyon Testi, Fren Testi, Lastik Derinlik Testi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda TSE’li Onaylı Rapor alabilirsiniz.

Yapılmakta olan hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için linke tıklayınız.