Forces Makina Hakkında

Asansörler Hakkında
Asansörler Hakkında

Asansörler Hakkında; Asansörler, çeşitlerine göre insan ya da yük malzemelerini yüksek katlı binalar arasında taşınmasını sağlayan sistematik yapılardır. Asansör çeşitleri sırası ile şu şekildedir: yük asansörü, araç asansörü. Forces Makina Araç asansörü hizmeti ile ilgili fiyat bilgisi almak isterseniz eğer aşağıda bulunmakta olan telefon numaraları ya da e- mail adreslerini kullanarak firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Asansörler Hakkında

Her geçen gün büyüyen ve kalabalık hale gelen şehirlerde nüfus ile birlikte artan araç sayısı otopark ihtiyaçlarını artırmaktadır. Ancak artan araç sayısına karşın binalarda yeterli otopark alanı yoktur. Bundan dolayı binaların üst ya da bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır. Forces Makina Asansör Araç asansörü üretimi ile güvenli bir şekilde binaların üst katlarını ve bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır.

Bu sayede de hem otopark alanınız daha verimli hale gelecek hem de yapının kullanım alanı artacaktır. Yol, rampa gibi alan kayıplarını da binalara geri kazandırmakta ve özel imalatlar ile müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörlerinde kaliteli, güvenli ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır

Forces kurulduktan kısa süre sonrasında asansör sektöründe lider konuma gelerek başarıya ulaşmıştır. Müşterilerin fazlası ile memnun kalması için büyük bir özen içerisinde çalışmalarına devam etmektedirler.

Asansör Özellikleri

Forces Araç Asansörü, aşağıdaki standart özelliklere sahiptir:

  • Araç kaldırma platformu sadece araç kaldırma amacı ile kullanılmaktadır. İnsan taşıma amacı ile kullanılmamaktadır.
  • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi mevcuttur.
  • Sahip olduğu rulmanlı makaralar yağlama gerektirmemektedir.
  • Sisteminde hız ayar valfi bulunmaktadır ve iniş hızını ayarlamak amacı ile kullanılmaktadır.
  • Hortum patlaması ya da hidrolik kaçaklar olduğunda patlama valfleri sayesinde yükün düşmesi engellenmektedir.
  • Hareketli olan kısımlarda yağlamasız burçlar bulunmaktadır.

Araç asansörleri ile ilgili ayrıntılı bir bilgi edinmek isterseniz eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bu sayede firmanın web sitesine ulaşabilirsiniz.