Forces Makina ve Teknolojik Asansörler

Forces Makina Hakkında Bilgi
Forces Makina Hakkında Bilgi

Forces Makina, teknolojik gelişmeleri sıklıkla takip eden ve kalite odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu özen sayesinde sektörde aranan bir firma olmayı başarmıştır.  İşinde uzman ve deneyimli olan en üst kadrosundan en alt kadrosuna kadar kalifiye çalışanları mevcuttur. Bu sayede müşterileri için en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın araç asansörü, yük asansörü vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Forces Makina Hakkında

Asansör çeşitleri olarak yük asansörleri ve araç asansörleri sıklıkla kullanılan asansör çeşididir. Forces Araç Asnsörü Firması her iki asansör çeşidini de müşterinin istediği ebat ve kapasitelerde üretimini yapmaktadır.

Nüfusun artışı ile orantı olarak araç sayıları da artmıştır. Gelişen teknoloji ile beraber insanların da ihtiyaçlarını kolaylaştıran çözümler üretilmeye başlanmıştır. Özellikle araç sayılarının çok fazla artış göstermesi otopark sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Forces makinanın üretmiş olduğu araç asansörleri bu açıdan çözüm üretmektedir.  Özellikle kısıtlı otopark alanlarından ötürü artık araçlar bina alt katlarına ve üst katlarına araç asansörü sayesinde park edilebilmektedirler.

Araç Asansörü

Forces Makina araç asansörü; kendi içerisinde konveyör mekanizmalı yük asansörü ve sabit şasili yük asansörü olmak üzere iki ana gruba ayrılmaktadır. Konveyörlü yük asansörü tam otomatik üretim hatlarında PLC modülü olarak tasarlanmaktadır. Konveyör sistemleri ile taşınacak ürünler asansörün önüne gelmektedir. Eğer asansör kullanım halinde ise diğer ürünler beklemede kalmakta ve konveyör sistemi otomatik olarak durmaktadır. Sonrasında yük asansörünün içerisinde yer alan konveyör sistemi ürünü almaktadır.  Ve aktarılacağı kata götürerek orada tekrardan sevkiyatına devam etmektedir.

Yük asansörleri konveyörlü sistem dışında demir şasili aksamlı olarak da imal edilebilmektedir. Her türlü ebatta ve kat aralığı mesafesinde projelendirilmektedir. Asansör yapımında bu gerekli etapların bilinmesi ve projelendirilmesi önemlidir.

Yük Asansörleri

Yük asansörleri fabrikalarda, depolarda, binalarda, alışveriş merkezlerinde ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Asma katlara, bodrum katlarına veya  çok katlı bir binanın herhangi bir seviyesine emniyetli, verimli, hızlı ve rahat bir şekilde erişim sağlamaktadır. Aynı zamanda yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyacak kapasitede tasarlanabilmektedir.