Genç Odası Takımları Bursa’da

İnegöl Mobilya Genç Odası Takımları
İnegöl Mobilya Genç Odası Takımları

İnegöl mobilya genç odası takımları da mobilyası kadar popüler koltukları ve diğer mobilyalarda olduğu gibi kaliteli ve işlevsel hem çocuklarınız hemde erişkinliğe geçen evlatlarınız için bir hayli seçenek bulmanız mümkün.

Biz bugün en çok tercih edilen arabalı yatak modeli car garage çocuk odasından bahsedeceğiz ;

Takım İçeriğinde neler var önce bunlardan bahsedelim  1 Adet Arabalı Yatak, 1 Adet 3 Kapılı Dolap, 1 Adet Şifonyer, ve 1 Adet Çalışma Masasından Oluşur. Ürününde her firmada olduğu üzere Yatak Dahil Değildir. Talep edildiği takdirde Müşteri Temsilcileri ile görüşüp bu konuda destek alabilmeniz mümkün.

Kasa Malzemesi oldukça önemlidir bu üründe ise E1 Standartlarına Uygun Olup Kansorejen Madde asla içermemektedir. Ürün Özelliği Ve Bakımı Ürün Kumaşında Allerjik Özelliği bulunmamaktadır.

Dayanıklı yapıya sahiptir, sağlığa zarar vermez. Mobilyalarınızı çok ıslak olmayan nemli bir bezle Silerek temizlemelisiniz. Direk Güneş Işığından korumalısınız. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun Süre temasından kaçınmalısınız.

Ürün Özelliği Üründe Kullanılan Malzeme 1. Sınıf MDF ve  Suntalamdan oluşmaktadır.

Kurulum Özelliği tüm parçalar demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum İllere Göre Değişkenlik göstermektedir.

  • Ürünü Dilerseniz Parçalı Olarak da Satın Alabilirsiniz.
  • Renk Değişimi Farklı Bir Özellik İstenmediği Sürece Ücretsizdir.
  • Boya Cila Renginde Tercihe Göre Değişim Yapılabilir

Ödeme Seçenekleri

Ürün Kapıda Ödeme Veya Kredi Kartına 9 aya Kadar Taksit İmkanı İle Satın Alabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Seçeneğimizde %40 ını firmamızın Resmi Hesabına Havale Yapmanız Gerekmektedir.

Geri Kalan Ürünün % 60 ını ise   Size Ürünü Teslim Eden Nakliye Ekibine Teslim Edebiliyorsunuz.

Ödeme Seçenekleri İle İlgili Bilgi Almak İçin firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için firmayı arayıp müşteri temsilcilerinden ayrıntıları öğrenebiliyorsunuz. Türkiye’nin her yerine kargo seçeneği mevcut ve satış sonrası destek olarak ta oldukça ilgili ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyorlar.

Fiyat olarak mağlumunuz inegöl mobilya diğer firmalara göre imalattan halka ürünleri tüketici ile buluşturduğu için ekonomik fiyatlara bu ürünlere ulaşmanız mümkün.

Cat Garage Beyaz Çocuk Odası Takımı

Bu arabalı yatak ve diğer aksesuarların toplam fiyatı 8.500 TL Çocuğunuzu sevindirmek ve son modaya uygun bir oda tasarımı için gayet uygun bir fiyat öyle ama değil mi ?

Ürünün diğer tamamlayıcı ürünlerine de her yerden ulaşabilirsiniz  araba figürlü halı perde gibi aksesuarlara farklı noktalardan ulaşabilirsiniz.