İlaçlama Hizmetine Dair Bilgi

İlaçlama Hizmetine Dair Herşey
İlaçlama Hizmetine Dair Herşey

İlaçlama Hizmetine Dair Herşey için hemen Sct İlaçlama iletişime geçiniz. Ümraniye ve İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir.

Firma Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün yöntemler ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

https://sctilaclama.com/

Kemirgenlerle Mücadele

Bir çok mücadele yöntemi; ortaklaşa kullanımı ile başarı mümkün olmuştur. Belirlenmiş olan kritik kontrol noktalarına yerleştirilecek yemleme ve canlı yakalama monitörleri yaygın olan mücadele yöntemidir.

Açık alan yuva yemlemeleri; tozlama destekleyici ve yapışkan tuzak kullanımı gibi yöntemler kullanılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde barınma ve intikal noktalarının ıslah yada yok edilmesi kesinlikle önemlidir.

Kemirgenler; üreme potansiyeli yüksek canlılardır. Özel diş yapıları ve gelişmiş fiziksel kabiliyetleriyle ev, işyeri, fabrika, sağlık kuruluşları, çiftlik ve liman gibi yerlere yerleşebilir. Bu ortamlarda insan ortam sağlığını tehdit eder. Bu sebeple insanlara ölümcül hastalıklar bulaştırma ihtimallerinin yanı sıra bakteri, virüs ve parazit de bulaştırabilir. Bu sebeple kesin çözüm olarak Sct böcek ilaçlama ümraniye ile iletişime geçiniz.

Sct Böcek İlaçlama; haşere istilasını yok etmek için gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Haşerelere karşı verilen hizmetlerde genellikle böcek ilacı tatbikatını ilgilendiren özel durumlarla karşılaşabilme durumu vardır. Sct İlaçlama; sizleri bu gibi durumlarla karşılaştırılıp kariyerinizi ve sağlığınızı riske atmamak adına servis sorumlularına belirli aralıklarla eğitimler vermektedir.

Hatta Sct İlaçlama; müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için günümüz şartlarında son teknoloji cihazlarla hizmet vermektedir. En gelişmiş haşere, pire ve kemirgen kontrol sistemleri ile araştırmalar yapmaktadır.

Eğitimli ve Uzman Kadro

Doğaya Karşı Sorumluluk

Sağlık Bakanlığı Onayı

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

İlaçlama Hizmetine Dair Herşey

İlaçlama teknisyenlerimiz nereye bakacaklarını ve ne arayacaklarını bilirler. Evinizde servis sorumlusu ön inceleme yapacaktır. Bu sayede evinizi istila eden sayısız haşereyi bulacaktır. Bu sayede günlük yaşantınızı kesintiye uğratmayacağız.  Özellikle SCT böcek ilaçlama servisi öncesi ve sonrası ile gerekli önlemlerde ekibimiz ile size her konuda yardımcı olacaktır.

Pest kontrol işlemlerindeki uygulamalar periyodik şekilde yapılmalıdır. İlaçlama yaptırdığınız firmadan kesinlikle pest kontrol raporları istenmelidir. Haşere ilaçlama ve böcek ilaçlamalarında hem kokusuz sıvı hemde yeni teknoloji ürün olan jel uygulaması yapılarak sorununuz kökten çözülecektir.

Detaylı bilgi ve ilaçlama hizmeti için Sct Ümraniye Böcek İlaçlama:

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05