Kızılay Kız Yurdu Ülkü

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu, uygun fiyatlı Kızılay kız öğrenci yurdu olarak 1993 yılından bu yana üniversite okumaya gelen yüksek öğrenim kız öğrencileri için kaliteli bir hizmet vermektedir. Yurt butik kız yurdu olarak faaliyete geçmiş olup öğrencilere ev sıcaklığında bir ortam sunmaktadır. Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yurt çalışanları tarafından servis edilmektedir. Aynı şekilde odaların ve ortak alanların temizliği de yine yurt çalışanları tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca gün boyu sıcak su, ısınma ve wireless internet hizmeti bulunmaktadır. Hatta bütün odalarda her öğrenciye özel çalışma masası, sandalyesi ve kıyafet dolabı bulunmaktadır.

Metroya yakın ve çoğu üniversiteye yürüme mesafesindedir. Otobüs durakları ve metro yurdun bulunmuş olduğu sokağın hemen başındadır.  Ayrıca tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dk mesafededir.

Yurdun sağlamış olduğu hizmetlerin tümü hakkında bilgi edinmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak ilgili internet sayfasına ulaşabilirsiniz.