Neden Genital Estetik Yapılmalı

Neden Genital Estetik
Neden Genital Estetik

Son Yıllarda bir hayli rağbet gören Vajina estetiği Genital estetik Halk arasında sıklık ile anılmasa da kadınların ilgi odağı. Dış görüntüsünden memnun olamayan kadınlar hayat standartlarını düşürecek biçimde mutsuz oluyorlar ise hemen uzman bir hekime başvuru yapılmalıdır.

En çok rahatsız eden konu eğer eşi de bunu dile getirmişse vajina da genişlik olur.Hatta böyle hastalar ameliyatın ertelenmesi ve uzak tarih randevuya bile dayanamaz.Çoğu eşiyle arasındaki sorunu vajinal sıkılıktaki azalma ya bağlayabilir. Vajina daraltma ameliyatı niye yapılırın en sık nedeni budur. Daha çok gülünce, hapşırınca, ıkınınca olan tipde idrar kaçırmaları olabilir. Hastada dışkı kanalı çıkışında gevşeklik varsa sürekli olan vajinal akıntılar olabilir.Böyle hastalarda genital hijyen tam sağlanamaz ve vajinal enfeksiyonlar sık olabilir.

Aşırı sarkmalarda işeme sonrası mesanede kalan idrar daha çok olur ve bu da enfeksiyonlara zemin hazırlar,Bu durumlarda genital estetik operasyonları yapılabilir. Artık kadınlar tıpkı yüz güzellikleri gibi genital bölge estetiği ne de gerek duymaktadır.Daha tatminkar cinsel ilişki yaşayarak daha mutlu ve kendilerine güvenli olmaktadırlar.Bu durum vajina estetiği ameliyatları neden artmıştırın cevabıdır. Genital estetik ameliyatı hangi yaşlarda yapılır merak konusudur.Sorunların canınızı sıktığı herhangi bir yaşta yapılabilir.