Oto Ekspertiz Firmaları

Oto Ekspertiz Firmaları
Oto Ekspertiz Firmaları

Oto ekspertiz Firmaları; 2. el araç almak isteyen kişiler için adeta yol göstericidir. Aracın iç ve dış tüm kontrollerini gerçekleştirmekte ve aracın genel durumu ile bilgiler vermektedir. Aracın motoru, beyni, freni, lastikleri, kaportası ve boyası gibi en ince ayrıntıya kadar inceleme yaparak rapor hazırlamakta ve bu hazırlanan raporu yazılı ve sözlü olarak sunmaktadır. Bu sayede araç satın almak isteyen kişiler almayı düşündükleri araçla ilgili detaylı bilgiye sahip olabilmek adına en yakın oto ekspertiz firması ile irtibata geçmektedir.

Pilot Garage Ümraniye oto ekspertiz de tarafsız oto ekspertiz raporu sunun, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamakta ve aracı değerinde almanıza yardımcı olmaktadır. Firmanın hizmetleri için https://pilotgarageumraniye.com/ web sitesini ziyaret ediniz.

Ümraniye Oto Ekspertiz Firmaları

Ümraniye araç ekspertiz firmaları arasında Pilot Garage Ümraniye sektörün lider firmaları arasındadır. Aracınıza yaptığınız yatırımlardan alacağınız verim sizin için oldukça önem arz etmektedir öyle değil mi? Ekspertiz fiyatları ise oldukça makul gerçi yaptırdığınız işlemlere göre bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun paket seçenekleri bulabilmeniz mümkün. Mekanik Alt Kontrolleri yapılan aracın Lastik diş derinlikleri, Fren sistemi geneli, Aktarma organları, Amortisör sistemi, Ön ve arka kısımda bulunan düzen parçaları, Egzoz sistemi, Motor, Şanzıman yağ sızdırmadığına dair kontrolleri, yakıt deposu aynı zamanda hortumları, Davlumbaz ve alt muhafaza parçalarının hepsi kontrol edilmektedir. Bu sayede tespit edilen kusurlar rapor edilmektedir.

Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye oto ekspertiz firmaları arasında tamda aradığınız adres.  Pilot Garage Ümraniye oto ekspertiz Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Ayrıntılı bilgi almak ve danışmanlık için arayarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Araç alım satımlarınızda ihtiyacınız olan sizi gerçekten zarara uğratmayacak bir firma. Tarafsız olmalı güvenilir olmalı her iki tarafa aynı bilgileri rapor şeklinde sunabilmeli. Ayrıca günümüz ayrıntılı cihazları ile detaylı bir inceleme gerçekleştirmeli.

Ekspertiz hizmetleri ile ilgili bir fiyat bilgisi almak için linki üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Veya iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Adres: Yukarı Dudullu Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi 227/A Ümraniye/İstanbul,

Telefon Sbt: +90 216 527 57 50

Telefon Gsm: +90 552 527 57 50

Mail: merkezumraniye@pilotgarage.com