Oto Ekspertiz Ümraniye 

Oto Ekspertiz Ümraniye 
Oto Ekspertiz Ümraniye 

Oto Ekspertiz Ümraniye firması, 9 yıldır sektörün içinde yer almaktadır. Aynı zamanda profesyonel ve eğitimli işin uzmanı personeli, tamamen müşteri odaklı misyonu ile kusursuz ve kaliteli hizmet vermektedir.

Oto Ekspertiz Ümraniye

Araçlarınızın tedavisi bizim ümraniye oto ekspertiz firmamızda son derece güvenilir yapılmaktadır.

Yaptığımız, Oto Ekspertiz Testlerimiz, Motor, Performans Dyno Testi, OBD Testi (Beyin Testi), Boya Kaporta Testi, Arıza Testi (Mekanik Kontrol), Alt Kontrol Testi, Süspansiyon Testi, Fren Testi, Yanal Kayma Testi, Lastik Derinlik Testi olarak sıralanabilir. Her bir test için ayrı uzmanlık gerektiren sonuçları okuyarak hazırladığımız raporlar sizlere sunularak işleminiz tamamlanmaktadır. Adımızın nereden geldiği ise şu şekilde açıklanmaktadır; Doktor oto ekspertiz merkezi, sektörün önde gelenlerinden olup 9 yıldır 10’a yakın şubesi ile hizmet vermektedir. Birçok firma ve kurum tarafından taklit edilen oto ekspertiz alanında kurumsallaşmış, Sürekli eğitim gören profesyonel ekibi ve tamamen müşteri odaklı görüşü ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve yükselen otomobil sektörünün doktoru olmuştur. Otomobil alım satım veya tamiri yapmayan ve sadece en iyi bildiği işi ekspertizi yapıp raporlanmaktadır. Aynı zamanda tüm personellerine düzenli eğitimler verip şubelerini denetimlerden geçirmektedir. Sonuç olarak, sektörün doktoru olmakta tabi ki kolay değildir!

Araç Ekspertiz Hizmeti

Kurumsal Dr oto ekspertiz, oto ekspertiz alanında sektörün tüm ihtiyacını en iyi tam olarak karşılamaktadır.

Demir bile bizim yanımızda daha hassas kalacak şekilde kendimizi güçlenerek geleceğe taşımak en önemli hedefimizdir. Bunun dışında tüm hizmetlerimizde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam edeceğiz. Her zaman öncü ve örnek alınan etik ve şeffaf bir kuruluş olacağız. Üstün iş ahlakı ile güvenilir olmak ilk önceliğimizdir. Ayrıca dürüst çalışarak en önemli yatırımlarımızdan olan siz değerli müşterilerimize her zaman en iyisini sunacağız. Her zaman yanınızda olmak amaç edindiğimiz bir diğer önemli hedefimizdir. Politika gereği ilkelerimiz ve önceliklerimizi; Müşteri Memnuniyeti Önceliği, Her Zaman Tarafsız ve Dürüst, Son Teknoloji Ekipman ve Güvenilirlik, İnsana ve Çevreye Saygı %100 Başarı olarak sıralayabiliriz.

Ümraniye Oto Ekspertiz

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi

No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06