Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti
Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti firması ile almayı düşündüğünüz araçla ilgili net bilgilere ulaşabilirsiniz. Ümraniye oto ekspertiz firması olan özellikle Dr ekspertiz firması birbirinden farklı paket seçenekleri ile müşterilerine muhtelif hizmetler sunmaktadır.

Araç alım satımlarınızda karşılıklı güveni sağlamak adına bu tarz firmalardan destek almanız en doğru tercih olacaktır.

Dr Ekspertiz

Araç ekspertizi, 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri oto ekspertiz ve servis teknisyenleri sertifikasyon kuruluşu olarak ASE ve Almanya’nın oto ekspertiz otoriteleri kapsamında KÜS ve GTÜ ile yaptığı görüşmelerin akabinde kurumsal yapı oluşturarak geçerek son teknoloji ürünü cihaz, ekipman ve robotları bünyesine dahil etmiştir.

Pazartesi:08:00 – 19:00
Salı :08:00 – 19:00
Çarşamba :08:00 – 19:00
Perşembe :08:00 – 19:00
Cuma :08:00 – 19:00
Cumartesi:08:00 – 19:00
Pazar :Kapalı

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz‘i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Hatta Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Dr oto ekspertiz; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz. Hatta aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Aracın incelenmesinde özellikle Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik testi yapılmaktadır. Aynı zamanda mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Bu testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

En iyi ve en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile bilgisayar ortamında alınmaktadır. Bu sayede detaylı test sonuçları, sizler için anlaşılır dilde raporlanarak sözlü ve yazılı olarak sunulmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Bu sayede hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır.