Adella Koltuk Takımı

Adella Koltuk Takımı
Adella Koltuk Takımı

Adella Koltuk Takımı Mobilyanız İnegölden’in koltuk modellerinden biridir. Bursa inegöl mobilya firmaları arasında lider konumunda olan Mobilyanız İnegölden uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet sağlamaktadır. Mobilya modasını takip etmekte ve de üretimlerini her yıl değişkenlik gösteren  yeni tarz modellere uygun olacak bir şekilde üretmektedir. Bu sayede müşterilerinin zevkine ve ihtiyacına yönelik mobilyaları üretmiş olur. https://www.mobilyanizinegolden.com/

En Trend Mobilyalar

Mobilyanız İnegölden aracılığı ile aldığınız koltuk takımlarının kumaş çeşidinde ve renginde değişiklik yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Satın alma işleminizi gerçekleştirmenizin ardından sizlere verilen kumaş ve renk kartelasından istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Bu sayede koltuk takımınız hayalinizdeki renklere uygun olacak bir şekilde üretimi yapılıp adresinize teslim edilir. Kesinlikle sizlerde evinize uygun olduğunu düşündüğünüz aksesuar ve dekorasyon ürünleri ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden ile irtibata geçebilirsiniz.

Özellikle Mobilyanız İnegölden; inegöl mobilyası ile adını duyurmuş ünlü köklü bir firmadır. İnegöl Mobilyası Türkiye’de ve dünyada bir çok kişi tarafından tercih edilen, herkesin beğenerek ve isteyerek kullandığı en kaliteli mobilyaları sunmaktadır. Özellikle Mobilyanız İnegölden; günümüz dünya mobilya sektörünü takip ederek kaliteli ve en trend mobilya ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Adella Koltuk Takımı

Bu ürün Orijinal inegöl mobilyası  ve İnegöl’ de Üretimi yapılmaktadır.  Ürün Üretici Firma Tarafından 2 yıl Garanti Kapsamı altındadır. Anlaşmalı Olduğumuz Ve Sadece mobilya Taşımacılığı Yapan Nakliye Firmaları İle Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir.

Ürün Teslimleri Nakliye Firmalarınca Anlaşmaya Göre Bina Önü Teslim Edilmektedir.  Ara Ve Ücra Kısımlarda Kalan Belde Ve İlçeler İçin Cüzi Bir Nakliye Ücreti Alınmakta. Bulunduğunuz İlin Konumuna Göre Lütfen   Müşteri Temsilcilerimizden bilgi alınız.

Ürün Eve Taşıma Sistemi İçin Ek Ücret Alınmaktadır. Eve Taşıma Ücreti İçin Müşteri Temsilcilerimizle Görüşünüz. Ödeme Seçenekleri  Ürün Kapıda Ödeme Veya Kredi Kartına 9 aya Kadar Taksit İmkanı İle Satın Alabilirsiniz.    Kapıda Ödeme Seçeneğimizde %40 ını firmamızın Resmi Hesabına Havale Yapmanız Gerekmektedir. Geri Kalan Ürünün % 60 ını ise   Size Ürünü Teslim Eden Nakliye Ekibine Teslim Edebiliyorsunuz.  Ödeme Seçenekleri İle İlgili

Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa

Tel 1: 0 546 692 02 15

Tel 2: 0 224 712 02 15

Ürünlerle ilgili bilgi almak için: inegöl mobilya firmaları arasında önemli bir yeri olan mobilyanız inegölden ile irtibata geçiniz.