En Kaliteli Mobilyacı Bursa İnegöl’de

En Kaliteli Mobilyacı

En Kaliteli Mobilyacı Bursa İnegöl’de;  Son yıllardır dekorasyon ile uğraşmak bana çok şey öğretti bunlardan ilki her şey para pahalılık demek olmadığı.

Tasarım Ürünler ateş pahası ama eviniz de en ihtişamlı tasarımları görmek onları kendi bünyenize dahil etmek istiyorsunuz öyle değil mi bunun basit onlarca yolu var. Kendi tasarımlarınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Hatta yaptığınız ufacık dokunuşlarla sıradan bir koltuk takımını harika oturum alanına dönüştürebilirsiniz.

Koltuk Takımı denildiğinde belkide şuan evini yenilemek isteyenler korkuyordur fiyatlardan haberim var en iyi oturuma sahip ama en ucuz koltuk takımı 7000 tl den başlıyor öyle değil mi?

Birbirinden ekonomik, kaliteli koltuk takımlarını Mobilyanız İnegölden’in  online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz. Mobilyanız ile ilgili tüm bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En Kaliteli Mobilyacı Bursa İnegöl’de

Mobilyanız İnegölden; Bursa İnegöl mobilyası ile mobilya satışı ve üretimi yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmekte ve imalatlarında son model mobilyalara ağırlık göstermektedir. Türkiye’nin her şehrine dünyanın bir çok ülkesine mobilya satışı da gerçekleştirmektedir.

Çoğu zaman yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir marka olmayı başarmıştır. Aynı zamanda  müşterilerinin de memnuniyetini sağlamak için mobilya sektörü ile ilgili bir çok çalışma yapmaktadır. Aldığınız Mobilyanız İnegölden inegöl yatak odası takımları ürünlerinde kumaş rengi ve kumaş türü değişiminin yapılmasının da müşteriler tarafından takdir edilmektedir. Bu sayede çok beğenerek aldığınız yatak odası takımı modeli hayalinizdeki renklerle bütünleşerek ev dekorasyonunuza büyük bir katkıda bulunacaktır. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden satış sitesini inceleyebilirsiniz. Ayrıca İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz

İnegöl Koltuk Takımları

Bursa İnegöl Mobilyası Tria Koltuk Takımı ürün özellikleri aşağıdaki sıralamayla belirtilmiştir:

  • Tria koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 28 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor.
  • İthal bir kumaştan yapılmıştır. Ayrıca silinerek kullanılan bir kumaş özelliği bulunmaktadır.
  • 28 Dns Standart özellikte sünger kullanılarak üretimi yapılmıştır.
  • Yatak, sandık ve tekyat özelliği bulunmaktadır.
  • Ayrıca koltukların ayakları da gürgen ağacından üretilmiştir.
  • Tria koltuk takımının iskelet özelliği fırınlanmış gürgen ağacından yapılmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine göre kumaş türü ve rengi üzerinde değişiklik yapılabilmektedir. Ancak bu değişimden sonra oluşan maliyet farkı takım fiyatına yansımaktadır. Mobilyanız İnegölden İnegöl Koltuk Takımı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bağlantı metnine tıklayınız.

Birbirinden şık koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, köşe koltuk takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odaları için Mobilyanız İnegölden müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat inceleyebileceğiniz web sitesini incelemek için: https://www.mobilyanizinegolden.com/

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15