Dpf Mac Çınar Makine

Dpf Mac Çınar Makine
Dpf Mac Çınar Makine

Partikül temizleme makinesi (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) konusunda sektörün aranılan isimleri arasında yer almayı planlayan Çınar Makine Dpf Mac yılların bilgi ve birikimleri ile alanının en iyileri olma yolunda hızlıca ilerliyorlar. Dpf Mac tıkanan araç filtreleriniz için harika çözümler sunmakta.

Çınar Makina Dpf Mac Firması; Partikül filtre ve katalizör Temizleme makinemiz (dpf cleaning machines)Türkiye’de ve Avrupa’da çalışma ve temizleme özelliği açısından bir ilk özelliği taşımaktadır. Kullanılan temizleme ürününe endeksli AISI 304 Kalite olarak üretilmiştir. Ürünün tam temizleme ve reaksiyon ortamı sıvının 80 derece ısıya ulaşmasıyla gerçekleşmektedir.

Filtreler Neden Tıkanır?

DPF motordan gelen zararlı gaz ve partikülleri tekrar yanma işlemine alsa da, bu parça belli bir zaman sonra dolar ve tıkanır. Motor yağından kaynaklanan kül ve kurum, motordan gelen kirli parçalar, kalitesiz yakıt tüketimi DPF’nin tıkanmasının başlıca sebeplerindendir. Araç üreticileri bu parçayı belli aralıklarla yüksek sıcaklık üreterek kendisini temizlemesi için tasarlamıştır. Bu işleme rejenerasyon denir. Fakat bir süre sonra filtrenin tamamıyla dolması ile rejenerasyon işe yaramaz hale gelir. Bu aşamadan sonra DPF’in temizlenmesi ya da değiştirilmesi gereklidir.​

Makinemiz sıvıyı önce 80 derece getirerek işleme başlamaktadır. Onun içindir ki firma olarak önce ürün satışı yapılmıştır. Sonra makine tasarlanmıştır. Ardından patent altına alınmıştır. Kabinli makinemiz partikül filtre ve katalizörü açık çalışma ortamından tamamen arındırmaktadır. Böylelikle kapalı bir kabinin içinde gözle görülebilir şekilde temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Özel havalandırma sistemi eklenerek çıkan işlem buharı ortamdan dışarı atabilmektedir.

Dpf Mac Çınar Makine

Partikül Temizleme Makinesi Çınar Makine DPF Mac Kabinli Otomobil grubu, Partikül temizleme makinası imalatı partikül filtre ve katalizör Temizleme makinemiz Türkiye’de ve Avrupa’da çalışma ve temizleme prensibi özelliği ile bir ilki oluşturmaktadır. Aynı zamanda kullanılan temizleme ürününe endeksli olarak üretimi yapılmıştır. Ürünün tam temizleme ve reaksiyon ortamı sıvının 80 derece ısıya ulaşmasıyla gerçekleşmektedir.

Dpf Mac Çınar Makina Partikül Temizleme Makinası sektörde yeni bir alan yaratmıştır. Ayrıca en kaliteli sistemler ile mutlu müşteriler biriktiren yeni nesil yenilikçi bir firma. Kısacası, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz. En kısa sürede iletişime geçebilmemiz için her zaman arayabilirsiniz.