Profesyonel Oto Ekspertiz

Profesyonel Oto Ekspertiz
Profesyonel Oto Ekspertiz

Profesyonel Oto Ekspertiz firması arıyorsanız hemen Dr Ekspertiz ile iletişime geçiniz. Ümraniye Dr araç ekspertiz; uzun yıllar önce kurulmuş olan köklü ve kurumsal bir firmadır. 2. el araç alacak kişiler alacakları aracın geçmişinde ne tür sorunlarla karşılaşıp karşılaşmadığını öğrenmek için ekspertiz raporu almaktadır.

Dr ekspertiz; aracın motor performans testi, fren testi, ODB testi, DYNO testi, boya kaporta testi, alt kontrol testi, yanal kayma testi, lastik derinlik testi ve hatta süspansiyon testi gibi bir çok testi yapmaktadır. Bu sayede sektörünün lideri olan Dr ekspertiz; aynı zamanda İstanbul’un Anadolu Yakası’nda ve Avrupa Yakası’nda hizmet vermektedir. Bir çok şubesi ile her daim hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2. El Alırken Ekspertiz

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız oto ekspertiz‘i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Özellikle bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Aynı zamanda yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Profesyonel Oto Ekspertiz

Dr oto ekspertiz; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla edinebilmektedir. Bu sayede aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Aracın incelenmesinde; Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik ve mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Kesinlikle bu testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

En iyi ve en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile bilgisayar ortamında alınan detaylı test sonuçları hazırlanmaktadır. Bu sayede sizler için en sade ve anlaşılır dilde raporlanarak sözlü ve yazılı olarak sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.