Dr Ümraniye Oto Ekspertiz

Dr Ümraniye Oto Ekspertiz
Dr Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Böylelikle kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Kurumsal bir şekilde çalışmalar gerçekleştiren Oto Ekspertiz Ümraniye; oto ekspertiz alanında sektörünün tüm ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamaktadır. 9 yılı aşkın süredir sektörden sektörün içerisinde yer alan Dr oto ekspertiz; profesyonel ve eğitimli ekspertiz uzmanları ile tamamen müşteri odaklı misyonu ile kaliteli ve kusursuz hizmetler vermektedir. Tüm arabaların marka ve modellerini tek çatı altında güvenli bir şekilde ekspertiz yapmaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz

Dr oto ekspertiz merkezi; ekspertiz sektörünün önce gelen firmalarından biri olup bir çok şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Sektöründe lider konumlarda olan Dr oto ekspertiz; Ümraniye oto ekspertiz hizmeti sektöründe kurumsallaşmış, her daim eğitim gören profesyonel ekibiyle tamamen müşteri odaklı görüşü ile kaliteli hizmetlere imza atmaktadır. Böylelikle her geçen gün büyüyen ve yükselen otomobil sektörünün doktoru haline gelmiştir. Araç alım satım yada tamiri yapmayan, sadece en profesyonel şekilde bildiği işi yani ekspertizi yapıp raporlamaktadır. Dr oto ekspertiz bünyesinde çalışan personellerine düzenli eğitimler vererek şubelerinin de denetimini yapmaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nda ekspertiz hizmetleri vermektedir.

Dr ekspertiz personelleri her biri alanında uzmanlaşmış ve son teknoloji cihazları ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve titiz çalışma prensibi ile de müşterilerinin gönlünü fetheden personeller; son olarak araçların incelemesini yaptıktan sonra yazılı ve sözlü olarak rapor vermektedir. Bu sayede araçla ilgili her türlü bilgi müşteriye aktarılır ve doğru bir karar vermesi sağlanır.

Fiyatlandırma ve Ekspertiz Paketleri

Fiyatlandırma ve Paketler Ekspertiz paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek gereksiz ihtiyacınız olmayan testleri yaptırın fazla para ödemeyin.

Boya Kaporta Ekspertiz Genel testleri kapsar.

Motor Mekanik Ekspertiz Aracın motor ve mekanik testlerini kapsar.

Full + Full Paket Bütün testlerin yer aldığı A’dan Z’ye ekspertiz paketimiz.

Sahte rapor düzenleyen veya satıcıyla anlaşmalı dolandırıcı ekspertizlere dikkat ediniz. Çünkü aldığınız araç çekme belgeli yada pert olabilir! Herhangi bir sorun yaşamamak için, kendi işinde profesyonel oto ekspertiz ümraniye firması ile çalışmanızı öneririz.