Kızılay Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu Hakkında
Kızılay Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ankara Kızılay’da kaliteli, güvenli ve konforlu bir yurt hizmeti veren Özel Ülkü Kızılay Kız Öğrenci Yurdu, Ankara’da üniversite okumaya gelen kız öğrenciler için ev ortamını aratmayacak ve derslerine daha verimli zaman ayırmaları için en iyi hizmetleri vermektedir.

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu

Odalar tek kişilik, iki kişilik veya üç kişiliktir. Her öğrenciye ait bir yatak ve çalışma masası mevcuttur. Odalarda sıcak su, wifi bulunmaktadır. Düzenli olarak odalar ve diğer alanlar hizmetliler tarafından yapılmaktadır. Kızılay Kız Yurdu aynı zamanda  sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de sağlamaktadır.

Yurt ulaşım açısından da öğrencilere büyük bir kolaylık sağlamaktadır.  Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ‘ne yaklaşık 15 dakika sürmekte olan yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Yurt ile ilgili ayrıntılı bir bilgi elde etmek isterseniz eğer bağlantı üzerine tıklayabilir ve detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz.

1993 yılında kurulan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu  Ankara‘da üniversiteye giden kız öğrencilerine güvenilir, kaliteli ve konforlu bir yurt hizmeti sunmaktadır. Yurdun avantajları pek çoktur.

Ankara Kız Yurdunun Avantajları

Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Yurdun bulunmuş olduğu sokak boyunca Francise Cafeler, kurslar, mağazalar, eğitim kurumları bulunmaktadır.
  • Havaalanına ve otogara kolay ulaşım imkanına sahiptir.
  • Metroya 100 adım uzaklığındadır.
  • Güven Hastanesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
  • Tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dakika mesafededir.
  • TED Üniversitesi 200m mesafededir.

Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yurt tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca odalarda wifi, sıcak su ve her öğrenci için çalışma masası bulunmaktadır. Yurt çalışanları tarafından odaların ve ortak alanların temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hatta yurt hakkında detaylı bilgi elde etmek için bağlantı metni üzerine tıklayarak ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir öğrencinin eğitim gördüğü sırada ikamet edebileceği 4 seçenek bulunmaktadır. Kiralık ev, devlet yurdu, apart, ve kesinlikle Ülkü kız Öğrenci Yurdudur. Ankara Kız Öğrenci Yurtları arasında önemli bir yer taşımayı hedef belirlemiştir. Aynı zamanda anlayışlı yönetimi, deneyimli uzman personeli ile kız öğrencilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kurum politikası bilinciyle hareket etmektedir.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan arayarak bize ulaşabilirsiniz. Veya odalarımızı görmek için Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu Odaları linkine tıklayabilirsiniz.

Adres ve Telefon

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10