Forces Asansör Ürünleri

Forces Makina Firması
Forces Makina Firması

Forces Makina, uzun yıllardan bugüne kadar  faaliyette olan  bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Araç asansörü,, yük asansörü ve makaslı lift konusunda birçok firmaya hizmet sunmaktadır. Müşterinin tamamen isteği doğrultusunda yük asansörleri, araç asansörleri, araç platformları  ve yük platformlarının imalatı yapılmaktadır Ayrıca fabrikamızda uzman ekibimiz sayesinde imalatları gerçekleştirilmektedir.

Üst kadrodan alt kadro dahil olmak üzere firmamızda çalışan  tüm personelimiz  sanayinin kaliteli ve yüksek kademeli personellerinden  oluşmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile Forces,  pek çok sektöre hizmet vermektedir.

Aynı zamanda Ar-Ge çalışmalarını ise TÜBİTAK, KOSGEB, GYTE ve Marmara Üniversitesi desteği ile yürütmektedir.

Forces Makina Araç Asansörü

Araç asansörü sistemleri müteahhitlerin binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullanmasını sağladığı yöntemlerden biridir. Bu hidrolik sistemle çalışan asansörler sayesinde araçlar binaların alt katlarına emniyetli bir şekilde inmesi sağlanmaktadır.

Araç asansörlerinin güvenli bir şekilde kullanılan bir çalışma sistemi vardır. Aynı zamanda uzaktan kumanda üzerinde bulunmaktadır. Kepenkler bu kumanda sayesinde açılmaktadır. Böylelikle araç içeri girmektedir. Araçlar kol mesafesindeki butona basarak, aşağı ya da yukarı hareket ettirilerek istenilen kata getirilmektedir. Ayrıca katta ki kepenk sistemi de uzaktan kumanda sistemi ile  aktif edilir. Böylece kepenk açılmaktadır. Araç katında park eder. Ama kepenk kapanmadığı takdirde hiç bir şekilde hareket etmez. Asansörden inildiği zaman kepenk kapanmalıdır.

Makaslı Lift

Bulunduğu yerden yukarı doğru yükselen sisteme makaslı lift denilmektedir. Erişilmesi güç yerlere bu sistem sayesinde basit bir şekilde ulaşımı sağlanmaktadır. Makaslı liflerin sağlam olması ayrıca iş güvenliği bakımından iş yerlerine, yüksek verim sağlamaktadır.
Aynı zamanda makaslı liftler sayesinde çok ağır olan yükler  emniyetli bir şekilde kaldırılmaktadır. Makaslı liftler yere, ve çukura monte edilebilmektedir. Sanayi, üretim hattı ve yükleme alanları olmak üzere pek çok alanda kullanımı yapılmaktadır. Forces Makina,  2010 yılından beri birçok kurumsal firmaya makaslı lift kurulumu sağlamıştır.
Genede inşaat sektörünün farklı alanlarında, bina dış ve iç zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde, depolama işi yapan firmalarda çoğunlukla kullanılmaktadır.

Makaslı Platform ya da Makaslı Lift  modelleri ve kullanım alanları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Veya https://forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz  ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.