Forces Yük Asansörü

Yük Asansörü Hakkında
Yük Asansörü Hakkında

Alışveriş merkezi, fabrika, depo ve hastane gibi birçok alanda, yük taşıma amacı ile yük asansörü kullanılmaktadır. Asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda dahi yük asansörleri kullanılabilmektedir. Bu sebeple çok fazla tercih edilmektedir. Yük asansörleri insan taşımaya teknik olarak uygun değildir. Bu asansörler yalnızca yük taşımak amacı ile üretilmiştir.

Yük asansörlerinde kabin ve kapı boyutları istenilen yükseklik ve genişlikte tasarlanmaktadır. Kapıları tam otomatik ya da yarı otomatik olmak üzere tasarımı yapılabilmektedir. Aynı zamanda yük asansörlerinde özellikle kullanılan zeminin kaymaz malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. Kapalı kabinli yük asansörleri yük ya da insanda taşıyabilmektedir. Bu asansörlerin içinde bulunan paneller sayesinde insan güvenliğini sağlamaktadır. Bu sebeple güvenlik konusunda kişiler problem yaşamazlar. Yük asansörlerinin insan taşıyan asansörlere göre yıpranma payı daha çoktur. Bundan dolayı düzenli bakımlarının yaptırılması gerekmektedir.

Yük asansörleri hakkında detaylı bilgi için bağlantının üstüne tıklayabilirsiniz. Böylece ürünler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Forces Makina Hakkında

Forces, 2010 yılından beri edinmiş olduğu tecrübeler ve son teknoloji asansörler ile siz değerli müşterileri için güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilk önceliğidir. Bundan ötürü vermiş olduğu hizmetlerde büyük bir titizlik ve gayretle çalışmaktadır. Forces asansör ayrıca yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift ürünlerini kaliteli malzemelerden üretmektedir. Böylelikle eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Bu nednele yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift için hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz.

Yük asansörü fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için bağlantıya tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörü Kullanım Avantajları

Bu asansörlerin kullanımının en büyük avantajları yük taşıma kapasitesi ile birlikte bu yükü taşıyan personeli de güvenli bir şekilde taşıyabilmesidir. Genelde bu asansörler kapalı kabinli şekilde üretilmektedir. Kontrol kumandası asansörün içindedir. Bununla birlikte çok fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Motor ise bu asansör sisteminde yalnızca yukarı çıkarken çalışır. Bundan dolayı diğer sistemlere göre daha çok enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca uzun kullanım ömürlüdür.