Özel Tasarım Aksesuarlar

Özel Tasarım Aksesuarlar
Özel Tasarım Aksesuarlar

Özel tasarım ürünler her zaman daha dikkat çekici ve daha özeldir. Çünkü nadirdirler. Pek çok üründe özel tasarım yapılmaktadır. Giyimden, mobilyaya, aksesuarlara, takılara birçok üründe görmekteyiz. Özel tasarım ürünler maddi olarak biraz pahalı olsa da tercih edeni de çok fazladır. Durum böyle olunca da tasarımcılarda bu işte çoğalmaktadır. Kendi deneyimlerinden ve kendilerinden pek çok şey katmaları da onlar için eşsizdir.

Özel tasarım takılardan biri olan cananyolacstamboul markası Canan Yolaç’ın içsel keşfiyle başlamış ve daha önceki iş seyahatlerinden edinmiş olduğu deneyimleri de harmanlayarak bu markayı yaratmıştır.
Markasında ikonik, mitolojik ve mistik dünyaya açılmış ve tasarımlarında bunları kullanmaya başlamıştır.
Cananyolacstamboul web sitesinde ikonik kol düğmelerinden mistik kolyelere, mitolojik tasarım yüzüklerden ikonik küpelere olmak üzere pek çok ürünü bulabilirsiniz.

Her zaman kadınlar için ayı bir yeri olan takılar kadınları şık ve zarif göstermektedir. Kadınlar için takılar vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Her kıyafetine ne kadar özen gösteriyorsa, kıyafeti ile beraber kullanacağı takılar için de bu geçerlidir. Çünkü tarzımızı tamamlayan eşsiz parçalar takılardır. Çok sade kıyafeti bile bir takı sayesinde çok gösterişli ve göz alıcı yapabilirsiniz. Özellikle son yıllarda takılarda kullanılan taşlar ve modeller ile bu durum çok daha artmıştır. Her kadının zevki ve tarzı farklı olabilir. Ama şu bir gerçek kadın her zaman çekici ve şık olmayı sever. Bunun için de takılar eşsizdirler.

Takılarda değerli veya imitasyon taşlar kullanılsa bile her takının mutlaka tarzı olan kadın yada erkek vardır. Bazen takıları gösterişli kılan taşlar, bazen semboller veya modelleridir. Her açıdan bakıldığı zaman takılarda taş, model, değerli veya değersiz taş kullanılmış bile olsa her takının birbirinden şık ve gösterişli modelleri bulunmaktadır.

Her kişinin tercihleri ve zevkleri farklı olabilir. Bu yüzden her kesime hitap eden birbirinden şık ve zarif takılar günümüzde bulmak mümkündür.

Cananyolacstamboul markasında tarzınıza göre ikonik tasarım kolye, mitolojik tasarım kolye, mistik tasarım broş, ikonik tasarım kol düğmesi, mitolojik tasarım küpe, uniq tasarım bileklik olmak üzere pek çok kategoride ürün bulabilirsiniz. Detaylı bir şekilde ürünler hakkında bilgi almak için web sitesini ziyaret ediniz.