Takılar ile Gelen Zarafet

Şıklık ve Zarafetin Adresi Takılar
Şıklık ve Zarafetin Adresi Takılar

Takı denildiğine ilk aklımıza gelen kadınlardır ama şu an erkeklerde sıklıkla takı kullanmaya başladılar. Kadın veya erkek giydikleri ve kullanmış olduğu takılar ile kendi tarzlarını yansıtırlar. Kadınlar giysileri ve giysilerine uyumlu takılarıyla ön plana çıkmayı başarırlar. Takılar kadınları ışıltılı gösterirken aynı zamanda şık ve zarif görünmelerini de sağlamaktadır. Modanın en zarif parçalarından biri olmasının yanında bazen sade bazende şaşaalı bir görünüme kavuştururlar. Kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan takılar, pek çok model ve pek çok değerli taşlarla tasarlanarak yapılmaktadır. Kadınların en çok kullandığı takılar ise, küpe, kolye, bileklik, bilezik, yüzük, broş, halhal modelleridir. Bu kadar farklı takı modelleri arasından her zevke hitap eden takıların olmaması imkansız! Her kadın kombinlerini zevklerine göre takılarla tamamlayarak kendi ruhunu yansıtır ve dikkatleri üzerine çeker.

Her kadının farklı zevkleri olmasına rağmen mutlaka hemen hemen tüm kadınların sahip olduğu takılar vardır. Bunlar bazen günlük hayatta sadeliğini yansıtan bazen davetlerde ve özel günlerde şıklığını ve göz alıcılığını yansıtan takılardır. Özellikle özel tasarımlar davet ve özel günler için en çok tercih edilen modellerdir. Canan Yolaç’ın markası olan cananyolacstamboul’da ikonik tasarım takılar, mistik tasarım takılar, mitolojik tasarım takıların pek çok değişik modelini bulabilirsiniz.

Özellikle ejderha, şahmeran, fil, yılan, siyam kedisi olmak üzere takılarında bu objeleri kullanan Canan Yolaç her tarza ve zevke göre özel tasarımlar yapmaktadır. Canan Yolaç iş hayatındaki eşsiz deneyimlerinden yola çıkarak tasarlamış olduğu takılar ile kadınları daha şık ve zarif göstermektedir. Her kadın şık ve zarif görünmek ister. Özel tasarım takılar ile de şıklığınıza ayrı bir şıklık katarsınız. Sizlerde kendi stilinize göre farklı takı modelleri arayışı içindeyseniz cananyolacstamboul web sitesini ziyaret etmelisiniz.

Cananyolacstamboul özel tasarım takıları koleksiyonunda bileklikler, yüzükler, kolyeler, küpeler, broşlar, rozetler, tasmalar, kol düğmelerinin yanı sıra çok fazla ilgi gören gizem koleksiyonu da vardır. Gizem koleksiyonunda olan bazı takıları şunlardır. Aşk-ı Siyam Dark Blue Kol Düğmesi, Aşk-ı Siyam Green Şifacı Rozet, Aşk-ı Siyam Turquise Crystal Büyük Siyam Kedisi Kolye Ucu, Harmony of Contrast Turqouise Print Kaplan Küpe, Harmony of Contrasts Ruby Crystal Bileklik, Infinity Flower Silver Print Kol Düğmesi bunlardan bazılarıdır.