Özel Ülkü Kız Yurdu

Ülkü Ankara Kız Yurdu Hizmetleri
Ülkü Ankara Kız Yurdu Hizmetleri

Özel Ülkü Kız Yurdu, kurulduğu günden bugüne kadar Ankara ‘da yüksek öğrenim okumaya gelmiş olan çok fazla öğrenciye kaliteli ve güvenilir bir barınma hizmeti sağlamıştır.

Özel Ülkü Kız Yurdu

Ülkü Ankara Kız Yurdu hizmetleri şu şekildedir:

  • Odaların ve ortak alanların temizliği yurt çalışanları tarafından yapılmaktadır.
  • 24 saat boyunca ısınma ve sıcak su imkanı sağlanmaktadır.
  • Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yurt tarafından yapılmaktadır.
  • Çamaşırhane hizmeti, güvenlik hizmeti, wireless internet hizmeti sağlanmaktadır.
  • Yurdun müstakil bahçesinde vakit geçirebilme imkanı bulunmaktadır.
  • Yurt içerisinde kütüphane ve de çalışma salonu bulunmaktadır.
  • Tüm odalarda öğrencilere özel çift kapaklı elbise dolapları bulunmaktadır.
  • Tüm odalarda öğrencilere özel çalışma masası ve sandalyesi bulunmaktadır.

Hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için arama motorları aracılığı ile yurdun ilgili web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Kız Yurdu hizmetleri hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz. Bu sayede yurdun web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz. Böylece buradan detayları ve yurdun görsel bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Ülkü Kız Yurdu ‘nun aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kurum yetkilileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Veya https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ web sitesini ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yurdun Avantajları

Ülkü kız yurdu Ankara’da bulunmaktadır. Ankara’ya üniversite okumak için gelen öğrencilerin konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Öğrencilerin güvenli bir şekilde konaklaması, evlerindeki sıcak ortamı aramaması ve sadece derslerine odaklanmaları için yemek, temizlik gibi ihtiyaçlarını yurt tarafından yapılması onlar için büyük bir avantajdır. Böylelikle öğrenciler ders dışında ki ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalmayacaklardır. Aynı zamanda aileler de çocukları için daha az endişelenmiş olacaklardır.

Yurtlar öğrenciler için evlerden daha avantajlıdır. Çünkü evde yapılması gereken pek çok iş vardır. Evin sorumluluğu daha fazladır. Örneğin; Yemek, temizlik, çamaşır ve fatura gibi işler öğrencileri zorlamaktadır. Yurtlarda günün belli saatlerinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aynı zamanda kesintisiz olarak sıcak su ve ısınma sağlanmaktadır. Aynı zamanda 7 gün 24 saat  güvenlik kamerası ile yurt etrafı gözlemlenmektedir. Güvenlik yurt girişlerinde beklemektedir. Kısacası, öğrenciler için hem ev ortamı hem de güvenli bir ortam sağlayan Ülkü Kız Yurdu aynı zamanda ailelerin de güvenini sağlamaktadır. Detaylı bilgi için hemen irtibata geçiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10