Dr Oto Ekspertiz Firması

Dr Oto Ekspertiz

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmaktadır. Aynı zamanda personellerine her daim eğitimler vermektedir. Ayrıca her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz hizmetleri veren özel firma Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firmasıdır. Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip Dr detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşudur. Ayrıca ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Dr Oto Ekspertiz Firması

Ümraniye Oto Ekspertiz şirketi kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine yüzde yüz önem vermektedir. Ayrıca bu doğrultuda işini uzman çalışanları aracılığı ile büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır. Aracınızın hasar kaydı, kaporta boya kontrolleri, yasal sorgulama işlemleri yapılmaktadır. Bunun yanında mekanik alt kontrolleri ve test sürüş işlemleri de yapılmaktadır.

Ümraniye Oto Ekspertiz fiyatları hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz eğer şirketin ilgili web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Buna ek olarak, web sitelerinde bulunmakta olan iletişim numaraları aracılığı ile şirketin müşteri yetkilileri ile de görüşebilirsiniz.

Dr Oto uzman personelleri ve son teknoloji test cihazları ile tüm marka araçlarınızın ekspertiz işlemini yapmaktadır.  Aynı zamanda  tüm detayları ile raporlayıp siz değerli müşterilerimize sözlü ve yazılı olarak sunarız. Bizler 2.el araç alırken hata yapmayı, zaman kaybını ve değerinden fazla ücret ödemenizi önleriz.

Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91

Ekspertiz Testleri

Dr oto ekspertiz Ümraniye; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetleri ile karar vermenize fayda sağlamaktadır.

Paketlerimizi karşılaştırıp siz karar verin!
Ümraniye oto ekspertiz sizin için 3 farklı paket hazırladı. Aynı zamanda bu paketler ihtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz şekildedir.  Bu sayede ihtiyacınız olmayan testleri yaptırmaümraniyek zorunda kalmayacaksınız.