Beşiktaş Kiralık Araç Firması

Ucuz Fiyatlı Beşiktaş Kiralık Araç şirketi
Ucuz Fiyatlı Beşiktaş Kiralık Araç şirketi

Beydağı Motors, ucuz fiyatlı Beşiktaş Kiralık Araç firması olarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Çalışma ofisi Bakırköy ‘de bulunmakta olan şirket uzun yıllardır başta Bakırköy olmak üzere İstanbul ‘un on farklı noktasında sizler için hizmet vermektedir. Kiralık araç şirketinin hizmet vermiş olduğu bölgeler sırası ile Ataköy, Bakırköy, Taksim, Beşiktaş, Beyazıt, Beyoğlu, Eminönü, Etiler, İstanbul Havaalanı ve Sarıyer şeklindedir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ayrıcalıklı ve prestijli otomobiller her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bu süreçte Beydağı Motors şirketi de oldukça zengin ve geniş bir müşteri portföyüne ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca müşteri memnuniyetine önem vermekte ve araçların bakımlarını düzenli olarak yaptırarak müşterilerine konforlu ve sorunsuz bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Detaylı bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

Beşiktaş Kiralık Araç Firması

Beydağı Motors Bakırköy dışında Beşiktaş ilçesinde de hizmet vermektedir. Eğer Beşiktaş ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de  bir spor araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Beşiktaş Kiralık Araç” diye arama yapabilir ve ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz.
Bakırköy Kiralık Araç firması olarak hizmet veren Beydağı Motors; uzun yıllardır Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Bakırköy’de araç kiralamak isteyen kişiler Beydağı Motors ile iletişime geçerek istedikleri süre zarfında araç kiralayabilmektedir.

Beydağı Motors şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Bu sayede ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Beydağı Motors ile irtibata geçmek için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir:

Gsm:
0532 162 53 93
Tel:
0212 570 74 44
E- posta:
beydagimotors@gmail.com

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç kiralarken küçük arabaların fiyat avantajı her zaman göz önündedir. Özellikle de internet üzerinden yapılan rezervasyonlar ile küçük araba seçimi yaparak firmaların sahip olmadığı durumda ücretsiz araç yükseltme seçeneğinden de yararlanma şansı vardır. Küçük araçların kullanılması hem kolay hem de park sorunu ve yakıt tüketimi daha azdır.
Araç kiralamak için ehliyet ve kimliğinizle birlikte Beydağı Motors ofisine gitmeniz yeterlidir. Kaç gün kiralayacağınızı da belirttikten sonra kiralama sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz.