Ankara Kızılay Kız Yurdu Hakkında

Ankara Kızılay Kız Yurdu Hakkında
Ankara Kızılay Kız Yurdu Hakkında

Ankara Kızılay Kız Yurdu olarak Ankara ‘da üniversite okumaya gelmiş olan kız öğrencilerimiz için ev konforunda bir barınma hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Hatta yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Ankara Kızılay Kız Yurdu

Yurda aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Bununla birlikte havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Aynı zamanda sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Hatta pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakıp, Ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülmüştür. Böylece tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Üniversiteye yeni başlayacaksanız ya da bir önceki yıl kalmış olduğunuz yurttan memnun değil ve yeni yurt araştırmaları yapmaktaysanız eğer uygun fiyatlı Ankara Kız Öğrenci Yurdu olan Ülkü Kız Yurdu sizlere önerebileceğimiz yurtlar arasında en iyisi diyebiliriz. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra hizmetlerinde de kaliteyi eksik etmeyen yurt çalışanları, öğrencilerin bu barınma hizmetlerinden memnun kalması için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nun Kalite Politikası Nasıldır?

  • Kız öğrencilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, her daim gözden geçirilen hedefleri doğrultusunda barınma hizmetini gerçekleştirmek ve bu hizmeti geliştirmektir.
  • Doğru işe doğru insan atayan, çalışanları ile açık iletişimde olmaktadır. Ayrıca her seviyede eğitime önem vermekte olma ilkesini benimsemektedir.
  • Öğrencilerine ve ailelerine saygılı, güler yüzlü ve içtenlikle davranarak her konuda güven verebilmektedir.
  • Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmektedir.
  • Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmetlerinin sunumunda kullanmaktadır.
  • Var olan kaynakları optimum seviyede kullanmaktadır.
  • Oluşturulmuş olan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamaktadır.
  • Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamaktadır.
  • Bu günkü hizmet stratejisi, efor ve heyecanı ile hedeflerini sürekli geliştirme olduğunu daima hatırlamak temel kalite politikalarındandır.