Savaş Moving İle Göztepe Ev Taşıma

Savaş Moving İle Göztepe Ev Taşıma

Savaş Ev Ofis Taşıma, Nakliyat sektöründe sürekli değişen ve müşteri isteklerine cevap veren, tercih edilen çözüm odaklı Dünyanın önde gelen ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterilerine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmetleri sunan lider bir nakliye firmasıdır. Savaş Moving olarak görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı çağdaş teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerinin üstünde hizmetler sunmaktır.

Sektörde uzun yılları geride bırakan Erenköy Evden Eve Nakliyat, ilk işe başladığı günde olduğu gibi bugün uzun yılların ardından da aynı heyecan ve özveriyle çalışmaya devam etmekteyiz. Uzun yılların sonunda araç parkımızı ve personel kadromuzu 15 kat büyütmüş olmak bize gurur verse de, çalışma hevesimizden hiç bir şey götürmedi.

Türkiye’nin güçlü taşımacılık firmalarından biri olan Savaş Moving, evden eve nakliyatta kurumsal kimliği ile alanında faaliyet göstermek üzere küçük bir şirket olarak oluşmuş ve günümüzde yüze aşkın çalışanı, 50.nin üzerinde özmal araçları ile devam eden operasyonları ve kendi alanında en iyileri olan Savaş evden eve nakliyat sektörünün en önemli kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Kısa sürede Türkiye’ nin taşımacılık firmaları arasında sektöre yön veren firmalar arasında yerini almıştır.

Özetle  Göztepe ve İstanbul geneli Profesyonel, Güvenilir, Kurumsal Evden Eve Nakliyat firması arayan müşteriler için tek adres Göztepe Ev Taşıma olarak biziz!

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel       : 0850 888 54 80
Gsm    : 0532 566 54 80
Mail    : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL