Spor mu Estetik mi ?

Estetik mi Spor mu
Estetik mi Spor mu

Spor Son dönemlerde konuşulan en güncel konulardan biri her türlüsüne yatkınlık arttı. 70 yaşlarda nineleri ve dedeleri yürüyerek görebiliyoruz artık , Doktorlar son hızda tüm hastalarına günde 30 dakika yürüyüş tavsiye ediyor.

7 den 70 e herkes obeziteye savaş açmış durumda peki gerçekten spor işe yarıyor mu. Evet günümüz güzellik algısı estetik üzerine vücutlar ve suratlar aynı fabrikanın mahsülü gibi dursa da doğal yaşam ve sporun yerini hiç bir şey tutamaz burada  bir anlaşalım .

Estetik merkezlerine koşan insanlara anlam veremiyorum acı duydukları bir şeyi nasıl vücutlarına enjekte ettirebiliyorlar. Halbuki spor dediğimiz alan geleceğimize yatırım kilo alıp vermelere bağlı koltuk altı sarkmaları karın göbek altı dediğimizin yerin sarkması ve bu tarz bölgeleri cerrahi müdahaleler ile toparlamak mümkün ama bu işlem hem acı verir hemde maliyeti oldukça yüksektir ve size garanti veremezler spor kalıcı güzellik ve estetik görüntü sağlar sıkılaştırır ruhu dinlendirir zinde kalmanıza sebep olur ve unutmayın Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur…

Spor yaparken kullandığınız ayakkabı ve spor kıyafetleri de sağlığınız için çok önemlidir. Ayağınıza zarar vermez ve rahat spor yapmanızı sağlar. Bu yüzden ayak sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Fiyat açısından hem uygun hem de kaliteli bir spor ayakkabısı istiyorsanız toptan spor ayakkabı satan firmalardan bunu sağlayabilirsiniz.